Portfolyo İş Ortaklarımız Hakkımızda Danışmanlık İletişim

Aren Dmw İletişim, Reklam, Tanıtım ve Organizasyon sektöründe faaliyet gösteren, uzun yıllar tecrübe biriktiren, dinamik, yenilikçi, genç ama salonda beyaz teli de olan, kreatif kelimesinin içini işe yarayan fikirlerle dolduran karakterlerin bir araya geldiği tam hizmet ajansıdır.

 

Ana faaliyet konusu; İnteraktif, kreatif ve prodüksiyon başlıkları altında markanızın kalite algısını yükseletecek fikirler ile,
yıllık fee kreatif ajans hizmeti, web tasarım ve yazılım hizmeti, sosyal medya, prodüksiyon, ve dijital pazarlama gibi süreçleri organize eder.

 

Bunun yanısıra kurumsal süreçte doğabilecek danışmanlık, iletişim faaliyetleri ve planlamasının ayrıca eğitim ihtiyaçlarına da ulaşmasını sağlayan çözümler üretir.

 

Tecrübe ve bilgi birikimlerini birleştirerek, yenilikleri takip ederek ve tasarım materyallerini sonuna kadar kullanarak sektördeki kalıcı yerini hak etmeye çalışmaktadır.

 

Kısacası bizim için tasarımlar hayal gücümüzü, etkinlik organizasyonları enerjimizi, tanıtım ve reklam faaliyetleri profesyonelliğimizi, müşteri ilişkilerimiz ise sıcaklığımızı gösterme fırsatıdır.